FIFA 20 BEZPŁATNE MONETY!
CZAS, BY POKAZAĆ SWOJĄ DOMINACJĘ FIFA 20!
Generate Coins


FIFA 20 Sztuczki - Generator monet

Wprowadzenie

Jeśli jesteś graczem Fifa 20, wiesz, jak ważne jest posiadanie wielu monet FUT. Potrzebujesz monet, aby zrobić cokolwiek w grze. Istnieje wiele sposobów na wygranie ich w grze, ale istnieją pewne tajne sposoby, o których wiedzą tylko najlepsi koneserzy. Następnie wszyscy podzielimy się nimi, aby Fifa 20 nie była dla ciebie tajemnicą.

fifa 20
fifa 20 coins

Darmowe monety dla FIFA 20

Teraz, gdy jesteś na naszej stronie, oznacza to, że szukasz sposobu na uzyskanie darmowych monet w FIFA 20 lub szukasz generatora monet FUT. Prawdopodobnie próbowałeś innych rozwiązań, które nie działały. Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje rozwiązania, a na koniec otrzymasz darmowe monety i punkty.

Fifa 20 coins generator

Przetestowaliśmy generator tylko dla Ciebie i możemy powiedzieć, że działa. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik po wszystkich krokach, które podjęliśmy, aby to działało. Jeśli nie rozumiesz lub nie chcesz go czytać, obejrzyj film powyżej. Na końcu filmu widać naszą zwiększoną skalę. Muszę przyznać, że to bardzo słodkie.

fifa 20
Przypomnienia
Generator działa na PC, PS4 i Xbox One, oczywiście możesz go używać w telefonie tylko po to, aby znać nazwę użytkownika swojej gry. Otwórz aplikację towarzyszącą FIFA 20 i sprawdź saldo na końcu.
fut 20 coins
FIFA 20 - Najczęściej używane sposoby uzyskania darmowych kredytów.

Wpisz codziennie, aby uzyskać bezpłatne nagrody

To najłatwiejszy sposób na uzyskanie darmowych kredytów FUT. Od czasu do czasu EA daje Ci kilka monet po prostu rejestrując się. Nie ma konkretnej daty, w której można udzielić tej nagrody, wystarczy codziennie otwierać uzupełniającą aplikację FIFA 20. To nie są wspaniałe nagrody, ale będą przydatne głównie dlatego, że dostaniesz je za darmo.

Ukończ swoje codzienne i cotygodniowe wyzwania.

Jest to również łatwe do zrobienia. Możesz ukończyć swoje wyzwania, grając w niektóre gry. Wiem, że wielu z was gra każdego dnia, więc zanim zaczniesz, spójrz na kartę bramkową. Nagrody te są na ogół większe niż dzienne logowanie.

Handel

Jest to bardziej złożona część i wymaga znacznie więcej wysiłku niż inne dwa przedstawione powyżej. Jeśli uważasz, że to skomplikowane, mylisz się. Jeśli wiesz, co robisz, to nie jest takie trudne.

Zacznijmy od metody pakietu brązowego. Będziesz musiał kupić najniższy dostępny pakiet (400 monet), a następnie sprzedać wszystkie karty. Otrzymasz długoterminowe korzyści. Dopóki nie sprzedasz wszystkich kart, musisz zwrócić te, które się nie sprzedają. Jeśli masz szczęście i dostaniesz co najmniej jeden dobry przedmiot, otrzymasz od początku korzyść.

Niedoceniany zakup gracza to kolejny sposób, w jaki można uzyskać godziwy zysk. Jak? Cóż, weź udział w aukcjach i poczekaj, aż skończą. W niektórych wygrasz w innych, których stracisz. Nie musisz angażować się w wojny z innymi graczami. Twoim celem jest zarabianie pieniędzy, a te wojny nie doprowadzą cię do tego. Bądź cierpliwy i czekaj na zakończenie aukcji. Będziesz miał graczy po niższej cenie niż normalnie. Więc grasz ponownie z większą kwotą i oczekujesz wygranych. Zwróć uwagę na 5% podatek EA. Dotyczy to wszystkich transakcji między graczami.

Jeśli dobrze znasz mistrzostwa swojego kraju, zauważysz, że są pewni gracze z ukrytą wartością. Każda liga ma takich graczy, którzy są uważani za najlepszych, ale nie mają wysokiej oceny. W takim przypadku można kupić je poniżej wartości rynkowej, a następnie sprzedać je po wyższej cenie. Pełna znajomość pewnej ligi może dać ci wielką przewagę w wymianie graczy.

Znajdź niedocenianych graczy na rynku. Niektórzy gracze nie znają wartości graczy w swoich pakietach. Wymień je z niższymi cenami. To jest miejsce, z którego pochodzisz i wykorzystaj to. Korzystając z opcji BIN, możesz wziąć pięknych graczy po bardzo niskich cenach. Wtedy wiesz, co robić na aukcjach.

Tajna technika najlepszych graczy !!!

Najprostszym sposobem na zdobycie większej liczby monet FIFA jest ich zakup, ale czy chcesz to zrobić? Jeśli zauważyłeś, że większość najlepszych graczy FIFA ma całkowity bilans monet. Kupują i otwierają wiele paczek każdego dnia. Nie używają żadnej z poprzednich technik, używają generatorów. Tak, to jest twój sekret! W dzisiejszych czasach popularne są generatory monet FUT. Dlaczego? Ponieważ otrzymujesz darmowe monety od FIFA. Korzystanie z generatora online jest dość proste, zwykle zajmuje kilka minut w zależności od kraju. Dołączyliśmy link, abyś mógł rzucić okiem i spróbować zdobyć darmowe monety w FIFA 20.

Teraz, kiedy znasz prawdę, nadszedł czas, aby stać się częścią 5% graczy, którzy w pełni wykorzystują grę. Zostań profesjonalnym graczem w ciągu kilku minut.